cz | en | de | sk
Variovila logo

Domy pro radost

Připravili jsme pro Vás ucelenou nabídku dřevěných montovaných domů. Dřevo, jako osvědčený stavební materiál, tvoří v kombinaci s moderními velkoplošnými materiály snadno dostupné, ekologické, velmi příjemné a zdravé prostředí k bydlení. Z technického hlediska malé a střední objekty realizované systémem moderních dřevostaveb v rámci individuální výstavby jen těžko hledají konkurenci.

Přinášíme Vám nabídku dřevěných domů od jednodušších staveb po vícegenerační objekty, od typicky české architektury až po velmi moderní a současná architektonická řešení. Naše domy jsou vytvořeny systémem sendvičové konstrukce s použitím vysoce moderních výrobních a montážních postupů.

Moderní, správně navržené a realizované konstrukce na bázi dřeva mají řadu ekonomických a ekologických předností jak při výstavbě, tak při dlouhodobém užívání spokojenými zákazníky. Náklady na vytápění rodinných domů a ostatních staveb z moderních konstrukcí na bázi dřeva s dostatečnou tloušťkou tepelné izolace jsou výrazně nižší, než u domů zděných.

Nižší tepelně akumulační schopnosti lehkých dřevěných konstrukcí lze při použití pružného otopného systému a vysokém tepelném odporu konstrukcí využít k výrazným úsporám energie, potřebné k vytápění stavby. Okamžité tepelné ztráty dřevostaveb jsou velmi nízké a výrazně se rovněž zkracuje doba na dosažení tepelné pohody uvnitř domu. Úsporou nákladů na provoz dřevostaveb se tak vytváří příznivé ekonomické podmínky pro splácení úvěru nebo hypotéky.

Další služby

Prodej palubek (obkladové a podlahové)

Výroba a montáž střešních příhradových vazníků.

Aplikace foukané izolace Climatizér Plus do stěn, střechy či stropu.

Klempířské práce a pokrývačské práce.

Střešní a půdní nástavby vč. interiérů.

Termofasády na RD a panelové domy.

Veškeré sádrokartonářské práce.

 

Naše certifikáty

Montované domy na bázi dřeva Dřevěné rámové a roubené sestavy osvědčení o shodě řízení SKMBT_C22418011211191_0001 SKMBT_C22418011211190_0001 SKMBT_C22418012206550_0001

Výrobní areál v Uničově

výrobní areál

Značka kvality

Dekret

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Spotřebitel má právo podat návrh na mimosoudní řešení sporu. V takovém případě může spotřebitel kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je Česká obchodní inspekce ( https://www.coi.cz ) a postupovat dle pravidel tam uvedených. Více informací o mimosoudním řešení sporů lze nalézt na stránkách České obchodní inspekce ( https://www.coi.cz/informace-o-adr/ ).

Vario Vila, s.r.o. © 2015-2020
Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf

Ozvěte se nám

587 439 827, 587 439 833
Šumperská 1350
783 91 Uničov