cz | en | de | sk
Variovila logo

Proč s námi

Historie

Dřevěné montované stavby realizujeme od roku 2000. Působnost firmy se přitom na počátku vztahovala k technicky vyspělým a na požadavky náročným zemím západní Evropy – nejprve ve Švýcarsku a Německu, později také v Holandsku. U nás stavíme domy na celém území České republiky.

Technologie

Výroba jednotlivých dílů stavby a příprava materiálů se provádí v závodě v Uničově. Technologické procesy probíhají v zastřešených a temperovaných prostorách. Vše je tak dokonale chráněno proti jakýmkoliv povětrnostním vlivům.

Kvalita

Kvalita práce vychází z dlouholetých zkušeností zakladatelů a majitelů firmy. Kompletní systém výroby a montáže je plně certifikovaný a pravidelně dozorovaný akreditovanými certifikačními orgány a autorizovanými osobami.

Ekologie

Základem konstrukčního systému je stabilní nosná konstrukce s výplní minerální izolací, oplášťovaná velkoplošnými materiály. Pracujeme v systému uzavřených i difuzně otevřených konstrukcí. Veškeré materiály jsou certifikované, ekologické a zdravotně nezávadné. Naše firma používá na stěny Rigistabil Activ Air (Účinná látka odbourává škodlivý formaldehyd tak, že jej přemění na neškodné inertní látky).

Realizace

Stavíme nejen typové domy, ale realizujeme rovněž individuální projekty na přání zákazníka. Zajišťujeme přitom celý průběh stavby domu od jeho projektu až po vlastní realizaci. Naše činnost je založena na těsné spolupráci se zákazníkem, který má kdykoliv možnost konzultace s celým týmem kvalifikovaných odborníků.

ch k P1010093
Vario Vila, s.r.o. © 2015-2020
Vyvinuto a provozováno s WhiteWolf

Ozvěte se nám

587 439 827, 587 439 833
Šumperská 1350
783 91 Uničov