https://www.high-endrolex.com/35 Dřevostavby, rodinné domy na klíč - Vario Vila, s.r.o
přehled domů

Bezkonkurenční rychlost výstavby

Potřebujete poradit?

+420 587 439 827
+420 587 439 833
variovila@variovila.cz

Šumperská 1350, 783 91 Uničov

 

Důvody, proč stavět s námi

Stavíme již dvacet let. Na výrobu a přípravu používáme prověřené technologie. Sázíme na kvalitu a držíme se certifikovaných postupů. Používáme ekologické a zdravotně nezávadné materiály. Snažíme se o otevřenou a těsnou spolupráci se zákazníkem při realizaci výstavby. Stavíme především individuální projekty či naše upravené typové domy.

Historie

Historie

Technologie

Technologie

Kvalita

Kvalita

Ekologie

Ekologie

Realizace

Realizace

Video

Domy, které si zákazníci vybírají nejčastěji

Máme své bestsellery. Prohlédněte si detaily pěti našich nejprodávanějších dřevostaveb. Tady nešlápnete vedle, protože tyto typy domů jsou prověřené řadou našich zákazníků. A každý z nich si můžete přizpůsobit vlastním požadavkům a představám.

Pořiďte si dům pro radost, ve kterém se vám bude krásně žít!

Domov vypráví příběh a my stojíme za počátkem každého vyprávění. Dřevo je srdcem našich objektů, na kterých pracujeme a vkládáme do nich veškerou svou znalost a úsilí. Naše dřevěné domy dlouhodobě projektujeme a při výstavbě používáme ověřenou kombinaci dřeva a moderních velkoplošných materiálů, které jsou snadno dostupné, ekologické, příjemné a zdraví prospěšné...

více o dřevostavbách

Realizace, jež máme úspěšně za sebou

Prohlédněte si dřevostavby, které jsme v průběhu let pro naše zákazníky postavili. Nabízíme průřez různými typy domů v jejich reálném prostředí tak, jak těsně po realizaci ve skutečnosti vypadají. Nejde o studiové vizualizace, ale nezpracované fotografie spokojených majitelů staveb.



Na čem zrovna pracujeme

V této části vás budeme formou krátkých noticek informovat o tom, kde právě začínáme s novou stavbou, nebo ji máme rozpracovanou, případně i čerstvě dokončenou. Kdybyste třeba jeli kolem. Větší podrobnosti vždy najdete na sociálních sítích. Nestyďte se sledovat nás...

© 2024 Variovila
https://www.high-endrolex.com/35