přehled domů

Domy pro radost

Připravili jsme pro Vás ucelenou nabídku dřevěných montovaných domů. Dřevo, jako osvědčený stavební materiál, tvoří v kombinaci s moderními velkoplošnými materiály snadno dostupné, ekologické, velmi příjemné a zdravé prostředí k bydlení. Z technického hlediska malé a střední objekty realizované systémem moderních dřevostaveb v rámci individuální výstavby jen těžko hledají konkurenci.

Přinášíme Vám nabídku dřevěných domů od jednodušších staveb po vícegenerační objekty, od typicky české architektury až po velmi moderní a současná architektonická řešení. Naše domy jsou vytvořeny systémem sendvičové konstrukce s použitím vysoce moderních výrobních a montážních postupů.

Moderní, správně navržené a realizované konstrukce na bázi dřeva mají řadu ekonomických a ekologických předností jak při výstavbě, tak při dlouhodobém užívání spokojenými zákazníky. Náklady na vytápění rodinných domů a ostatních staveb z moderních konstrukcí na bázi dřeva s dostatečnou tloušťkou tepelné izolace jsou výrazně nižší, než u domů zděných.

Nižší tepelně akumulační schopnosti lehkých dřevěných konstrukcí lze při použití pružného otopného systému a vysokém tepelném odporu konstrukcí využít k výrazným úsporám energie, potřebné k vytápění stavby. Okamžité tepelné ztráty dřevostaveb jsou velmi nízké a výrazně se rovněž zkracuje doba na dosažení tepelné pohody uvnitř domu. Úsporou nákladů na provoz dřevostaveb se tak vytváří příznivé ekonomické podmínky pro splácení úvěru nebo hypotéky.

5 důvodů

Historie

Historie

Psal se rok 2000 a tehdy se datovaly i začátky realizací našich dřevěných montovaných domů. Působnost naší firmy se přitom v prvopočátku vztahovala k technicky vyspělejším a na požadavky náročnějším zemím západní Evropy jako jsou například Švýcarsko nebo Německo. Dnes se držíme naší domoviny a domy stavíme na celém území České republiky.

Historie

Technologie

Na výrobu jednotlivých dílů stavby a přípravu materiálů klademe velký důraz, a právě z toho důvodu jsme si vybrali závod v Uničově. Zde probíhají veškeré technologické procesy v zastřešených a temperovaných prostorách, kde je vše dokonale chráněno proti jakýmkoliv povětrnostním vlivům.

Historie

Kvalita

Kvalita práce vychází z dlouholetých zkušeností zakladatelů a majitelů firmy. Kompletní systém výroby a montáže je plně certifikovaný a pravidelně dozorovaný akreditovanými certifikačními orgány a autorizovanými osobami. Kvalita je pro nás jedna z nejdůležitějších priorit, kterou nikdy neodsuneme na druhou kolej.

Historie

Ekologie

Ani ekologie nám není lhostejná. Pracujeme s certifikovanými, ekologickými a zdravotně nezávadnými materiály. Základem konstrukčního systému je stabilní nosná konstrukce s výplní minerální izolace, oplášťovaná velkoplošnými materiály. Pracujeme v systému uzavřených i difuzně otevřených konstrukcí.

Historie

Realizace

Od návrhu až po kolaudaci, taková bude naše společná cesta. Snažíme se s klienty vytvářet vřelé vztahy. Naše činnost je založena na těsné spolupráci se zákazníkem, který má kdykoliv možnost konzultace s celým týmem kvalifikovaných odborníků. Se vzájemnou otevřeností bude naše spolupráce o to lepší. Zároveň je i našim cílem vytvořit dokonalou kombinaci funkčnosti a estetiky, se kterou vy budete na sto procent spokojeni.

 

Další služby

Prodej palubek (obkladové a podlahové)

Výroba a montáž střešních příhradových vazníků.

Aplikace foukané izolace Climatizér Plus do stěn, střechy či stropu.

Klempířské práce a pokrývačské práce.

Střešní a půdní nástavby vč. interiérů.

Termofasády na RD a panelové domy.

Veškeré sádrokartonářské práce.

 

Naše certifikáty

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Spotřebitel má právo podat návrh na mimosoudní řešení sporu. V takovém případě může spotřebitel kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je Česká obchodní inspekce ( https://www.coi.cz ) a postupovat dle pravidel tam uvedených. Více informací o mimosoudním řešení sporů lze nalézt na stránkách České obchodní inspekce ( https://www.coi.cz/informace-o-adr/ ).

© 2022 Variovila